- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0507315 2.8 Inch Electric Heater with O Ring Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0507315 |
| Manufacturer Part # | 0507315 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0507315 Heater 240v 3000w C/w O Ring
