RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 050682 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 050682 2.4 Inch Double Cone I12mm Food-grade Stainless Steel Part
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 050682 |
| Manufacturer Part # | 050682 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 050682 Double Cone I12mm