Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 050463SP strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 050463SP 2.3 Inch Ceramic Lamp Holder with 28 Inch Wire Leads
| Fits with Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 050463SP |
| Manufacturer Part # | 050463SP |
| Height | 3.5" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 050463SP Dual Lamp Holder Ceramic W/ 28" Wire Leads, Hatco Series Gr, Merco Bw-(24 36 48 60 72) Bwi-(24 36 48 60 72)
