Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -0504320 1.05 Inch Spacer Corrosion-Resistant Stainless Steel
Item:
#1132872
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -0504320 |
| Manufacturer Part # | -0504320 |
| Height | 0.01" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -0504320 1.05 Inch Spacer Corrosion-Resistant Stainless Steel
$6.23
Unit price
/
Unavailable