RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion commercial dishwashers.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0503715 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0503715 4-3/4 Inch Length Door Extension Spring for Champion Dishwashers
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0503715 |
| Manufacturer Part # | 0503715 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0503715 Door Extension Spring, 4-3/4" Long Overall 9/16" Dia, Champion Undercounter Dishwasher Tuw U-bw Utl
