- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0503705 11 Inch Electric Conveyor System with Stainless Steel Frame
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0503705 |
| Manufacturer Part # | 0503705 |
| Height | 8.15" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 10.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0503705 Belt Conveyor Sw4
