FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0503401 12 Inch Belt Conveyor Sw600 Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0503401 |
| Manufacturer Part # | 0503401 |
| Height | 11.5" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 17" |
| Weight | 16.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0503401 Belt Conveyor Sw600
