Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0503177 8.9 Inch Stainless Steel Diffuser Pan for Dfw Series
Item:
#1823574
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 0503177 |
| Manufacturer Part # | 0503177 |
| Height | 1.15" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0503177 8.9 Inch Stainless Steel Diffuser Pan for Dfw Series
$60.62
Unit price
/
Unavailable