- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0502808 0.6 Inch Washer Flow 3.0 Gpm Corrosion Resistant Plumbing Fixture
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0502808 |
| Manufacturer Part # | 0502808 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0502808 Washer Flow 3.0 Gpm
