FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0502692 10 Inch Commercial Pump Wash with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0502692 |
| Manufacturer Part # | 0502692 |
| Height | 6.11" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 6.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0502692 Pump Wash Dfm2 M5/swm2 M4
