RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion commercial dishwashers.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501899 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0501899 5/16 Inch Conveyor Drive Chain for Commercial Dishwashers
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501899 |
| Manufacturer Part # | 0501899 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501899 Conveyor Drive Chain, 94 Post 23" Circumference 5/16" Wide., Champion, Moyer Diebel Galss Washer Sw400 Sw600
