RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501896 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0501896 Width 0.85 Inch Stainless Steel Seal Thermometer with High Accuracy
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501896 |
| Manufacturer Part # | 0501896 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501896 Seal Thermometer
