RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501719 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0501719 0.65 Inch Cold Water Spray Tube OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501719 |
| Manufacturer Part # | 0501719 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501719 Spraytube Cold Water Sw4/6
