RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501714 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0501714 1.15 Inch Brush Tube OEM Cleaning Component
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501714 |
| Manufacturer Part # | 0501714 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 27.7" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501714 Brush Tube Sw4/6
