Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion faucet and drain accessories.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501633 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0501633 Brass Hex Shank #57 Drill for Orifice Creation
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501633 |
| Manufacturer Part # | 0501633 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501633 Orifice Drill With Brass Hex Shank # 57
