- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0501613 7.2 Inch OEM Spraytube Wash System to Clean Spray Tubes
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501613 |
| Manufacturer Part # | 0501613 |
| Height | 1.3" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501613 Spraytube Wash Cw Df Complete
