- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0501478 0.45 Inch Width Washer 18 Gauge Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501478 |
| Manufacturer Part # | 0501478 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501478 Washer 17/64idx9/16 Od18g Ss