RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501411 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0501411 0.3 Inch Screw 10 32 with Round Head Corrosion Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501411 |
| Manufacturer Part # | 0501411 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501411 Screw 10 32 X 1/4 Round Head
