- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0501375 2.35 Inch Switch Trip with Roller for Control Circuit Safety
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501375 |
| Manufacturer Part # | 0501375 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501375 Switch Trip W/ Roller Sw4/6