RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 05007.61 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 05007.61 4.25 Inch Vacuum Breaker Line Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 05007.61 |
| Manufacturer Part # | 05007.61 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 05007.61 Cma 180uc Vacuum Breaker Line
