RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 050047 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 050047 Lp Gas Burner Jet 1/8 Inch Mpt for Groen Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 050047 |
| Manufacturer Part # | 050047 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 050047 Lp Gas Burner Jet Lp #65 1/8" Mpt, With .310" Dia X .635" Long Nose 1.132" Total Length, Groen Chfp/2 Nhfp
