RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 05004.10 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 05004.10 4.15 Inch Rinse Tubing Final Plu - Durable Plastic
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 05004.10 |
| Manufacturer Part # | 05004.10 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 05004.10 Cma 180 Tubing Final Rinse Plu
