Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 05000842 1.4 Inch Portafilter Handle Cap OEM Polymer Black Finish
Item:
#1509379
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 05000842 |
| Manufacturer Part # | 05000842 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 05000842 1.4 Inch Portafilter Handle Cap OEM Polymer Black Finish
