RestaurantSupply.com is your trusted source for Somerset steam table accessories.
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 0500-424 steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Somerset 0500-424 4.8 Inch OEM Handle Adjust Stainless Steel Unit
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 0500-424 |
| Manufacturer Part # | 0500-424 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 0500-424 Handle Adjust Complete
