Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 05.FD0001.002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 05.FD0001.002 9 Inch OEM Complete Lid Black for Frosty 2017
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 05.FD0001.002 |
| Manufacturer Part # | 05.FD0001.002 |
| Height | 5" |
| Width | 9" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 05.FD0001.002 Complete Lid Frosty 2017 Black Spm
