RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.30.089.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.30.089.00 0.5 Inch Door Glide to Slide Smoothly
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.30.089.00 |
| Manufacturer Part # | 05.30.089.00 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.30.089.00 Door Glides Sold Per Inch
