RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 05-30-069-00 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05-30-069-00 3.5 Inch Round Leg with Hex Foot Black Plastic Adjustable
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-30-069-00 |
| Manufacturer Part # | 05-30-069-00 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-30-069-00 Round Leg W/hex Foot, 1/2-13 Black Plastic 6" Flush Stud With Plate (plate Not, Needed On Hatco) Adjustable 1-1/4"
