RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.30.044.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.30.044.00 3/8 Inch Black Rubber Foot with Vibration Absorption
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.30.044.00 |
| Manufacturer Part # | 05.30.044.00 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.30.044.00 Leg 3/8 16x3/8 Blk Rubber Foot