RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05-30-029 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05-30-029 Rubber Foot for Hatco Grcw-1 Food Warmers
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-30-029 |
| Manufacturer Part # | 05-30-029 |
| Height | 1" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-30-029 Rubber Foot, Hatco Food Warmer Grcw-1
