RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco knife sets and storage supplies.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05-30-026A-00 knife sets and storage supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05-30-026A-00 1-9/16 Inch Magnetic Upper Door Catch Black
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-30-026A-00 |
| Manufacturer Part # | 05-30-026A-00 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-30-026A-00 Magnetic Door Catch Upper, Color Black, Depth 3/8" 10 Mm, Instructions Included Yes, Length 1" 25 Mm, Type Upper, Weight 0.047 Lb, Width 1-9/16" 39 Mm, Models Used In, Hatco Fst-1-mn Fst-1-mn
