RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco toasters and breakfast equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.09.042.00 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.09.042.00 4 Inch Conveyor Sprocket Idler Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.09.042.00 |
| Manufacturer Part # | 05.09.042.00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.09.042.00 Conveyor Sprocket Idler 1-1/8" Dia 3/8" Hole 9/16" Wide, Hatco Toasters Series Tq
