RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.07.006.00 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.07.006.00 3/8 Inch Shaft Lower Front 17-1/4 Inch with 2 Holes
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.07.006.00 |
| Manufacturer Part # | 05.07.006.00 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.07.006.00 Shaft Lower Front 3/8" X 17-1/4" Has 2 Holes, Hatco Tk100 Tk135b Tk155b
