RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco toasters and breakfast equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.07.005 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.07.005 3/8 Inch Shaft Upper Rear 17-9/16 Inch with 2 Holes
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.07.005 |
| Manufacturer Part # | 05.07.005 |
| Height | 17.56" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 17.56" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.07.005 Shaft Upper Rear 3/8" X 17-9/16" Has 2 Holes, Hatco Tk100 Tk135b Tk155b
