RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco toasters and breakfast equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.07.004 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.07.004 3/8 Inch Lower Rear Shaft with 4 Holes Threaded
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.07.004 |
| Manufacturer Part # | 05.07.004 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2" |
| Depth | 20.3" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.07.004 Shaft Lower Rear 3/8" X 19-11/16", Has 4 Holes & 1 End Threaded, Hatco Toaster Tk100 Tk135b Tk155b With Manula Advance
