RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.06.151.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.06.151.00 10 Inch Gasket Glass Mica with High Thermal Stability
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.06.151.00 |
| Manufacturer Part # | 05.06.151.00 |
| Height | 0.1" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 23.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.06.151.00 Gasket Glass Mica 19.985x11.9
