RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05-06-076-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05-06-076-00 3.4 Inch Gasket Awd 12 Tank Lid for Foodservice
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-06-076-00 |
| Manufacturer Part # | 05-06-076-00 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-06-076-00 Gasket Awd 12 Tank Lid
