RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket dishwashing parts and accessories.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 05.06.026.00 dishwashing parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.06.026.00 1 3/8 to 1 1/2 Inch Rubber Stopper for Booster Frame
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.06.026.00 |
| Manufacturer Part # | 05.06.026.00 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.06.026.00 Rubber Stopper 1 3/8" To 1 1/2" At Top, Hatco Booster Fr 3cs
