RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco -05-06-009-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco -05-06-009-00 Gasket Union 1 3/4 Inch OD 1 1/4 Inch ID
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | -05-06-009-00 |
| Manufacturer Part # | -05-06-009-00 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco -05-06-009-00 Gasket Union (1 3/4"od X 1 1/4"id)