RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.05.084.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.05.084.00 12.5 Inch Insul Kaowool Blanket Ceramic Fiber
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.05.084.00 |
| Manufacturer Part # | 05.05.084.00 |
| Height | 5.6" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.05.084.00 Insul Kaowool 12.5x55.25x.5
