RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.04.443.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.04.443.00 Nut 6-32 Locknut Low Crown Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.04.443.00 |
| Manufacturer Part # | 05.04.443.00 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.04.443.00 Nut Ss 6 32 Cap Low Crown
