RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.04.371.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.04.371.00 Shoulder Bolt 32x3/16 Inch Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.04.371.00 |
| Manufacturer Part # | 05.04.371.00 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.04.371.00 Spc Ss 8 32x3/16 Shoulder Bolt
