RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.04.068A.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.04.068A.00 1.9 Inch Ni Acorn Nut Plate 8-32 for Equipment Fastening
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.04.068A.00 |
| Manufacturer Part # | 05.04.068A.00 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.04.068A.00 Nut Plt 8 32 Ni Acorn
