RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco toasters and breakfast equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.04.023.00 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.04.023.00 Nut Plt 0.4 Inch Nut 8-32 Keps Nut
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.04.023.00 |
| Manufacturer Part # | 05.04.023.00 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.04.023.00 Nut Plt 8 32 Keps Nut
