RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco insets.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.03.038.00 insets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.03.038.00 Chain 1 Inch Stainless Steel 35 Pitch for Conveyor Systems
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.03.038.00 |
| Manufacturer Part # | 05.03.038.00 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.03.038.00 Chain 35 Pitch