RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.03.024.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.03.024.00 2.55 Inch Wide Stainless Steel Conveyor with Chain Drive
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.03.024.00 |
| Manufacturer Part # | 05.03.024.00 |
| Height | 2.35" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.03.024.00 Chain S.s. Tq 700 Conveyor
