RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco steam tables and food wells.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.03.003.00 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.03.003.00 20 Inch Drive Chain with Master Link Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.03.003.00 |
| Manufacturer Part # | 05.03.003.00 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.03.003.00 Drive Chain Kmc Chain 40 Posts (aprox 20" Long) Has, Master Link, Hatco Tq Trh
