RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.02.030.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.02.030.00 4 Inch Door Sheave Ball Bearing Offset
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.02.030.00 |
| Manufacturer Part # | 05.02.030.00 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.02.030.00 Door Sheave Ball Brng Offset
