RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 04A45-041D-04 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 04A45-041D-04 10 Inch Drain Pan with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 04A45-041D-04 |
| Manufacturer Part # | 04A45-041D-04 |
| Height | 1.3" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 04A45-041D-04 Drain Pan S/s 11.94" X 10.63" X 1.25"
