RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 049966 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 049966 1700mm Reed Switch N.o. Durable Glass Construction
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 049966 |
| Manufacturer Part # | 049966 |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 21.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 049966 Reed Switch 1700mm N.o.