RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 049936 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 049936 2.9 Inch Filter Frontal Support for Commercial Kitchen
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 049936 |
| Manufacturer Part # | 049936 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 22.15" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 049936 Filter Frontal Support
